System wykorzystujący odzysk ciepła

FILM POKAZOWY

Film pokazujący działanie systemu wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) w połączeniu z...

Dowiedz się więcej
Rekuperacja - ikona

REKUPERACJA

Rekuperacja (łac. recuperatio - odzyskanie) to odzyskiwanie ciepła za pomocą wymiennika...

Dowiedz się więcej
Gruntowy wymiennik ciepła

GWC Geoglik

Gruntowy Glikolowy Wymiennik Ciepła zapewnia dopływ do budynku świeżego powietrza o stabilnych...

Dowiedz się więcej


Rekuperacja Biała Podlaska

Rekuperacja na terenie Białej Podlaskiej (zastosowanie systemu wentylacji z odzyskiem ciepła) stanowi jeden z kluczowych elementów oferty firmy Energaja. Tworzymy zespół ludzi kreatywnych z doświadczeniem. Dysponujemy gruntowną wiedzą, co bezpośrednio sprzyja budowaniu dobrych relacji z klientami. Świadczymy usługi skierowane zarówno do inwestorów indywidualnych jak i firm. Nasza działalność koncentruje się głównie na doradztwie, sprzedaży i montażu. Zawsze służymy fachowym doradztwem i jeżeli tylko rekuperacja w Białej Podlaskiej nasunie jakiekolwiek pytania chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi, jednocześnie wskazując na optymalne rozwiązanie.

Do każdej inwestycji podchodzimy w sposób indywidualny, aby w pełni sprostać oczekiwaniom klienta. Rekuperacja wpływa na stałą wymianę powietrza w obiekcie. Jeżeli zależy Państwu na przebywaniu w komfortowych warunkach, a dodatkowo ważnym czynnikiem jest obniżenie kosztów ogrzewania to nasze rozwiązanie będzie znakomita inwestycją. Prawidłowo zaprojektowany system wentylacji stwarza szereg korzyści mających znaczenie także dla naszego zdrowia. Bezawaryjna eksploatacja niewątpliwie jest kolejną zaletą systemu, jakim jest rekuperacja. Chętnie służymy pomocą przy wyborze najlepszych urządzeń. Zapraszamy do współpracy, szczegółowe dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu.

Formularz kontaktowy
  • Imię*:
  • Nazwisko*:
  • E-mail*:
  • Telefon:
  • Wiadomość*:

NetSoftware
Energaja.pl - korespondencja: 01-170 Warszawa | ul. Włościańska 15 lok.19 siedziba 05-270 Marki | Piłsudskiego 50 | tel. 22 771 28 92
2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone