System wykorzystujący odzysk ciepła

FILM POKAZOWY

Film pokazujący działanie systemu wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacja) w połączeniu z...

Dowiedz się więcej
Rekuperacja - ikona

REKUPERACJA

Rekuperacja (łac. recuperatio - odzyskanie) to odzyskiwanie ciepła za pomocą wymiennika...

Dowiedz się więcej
Gruntowy wymiennik ciepła

GWC Geoglik

Gruntowy Glikolowy Wymiennik Ciepła zapewnia dopływ do budynku świeżego powietrza o stabilnych...

Dowiedz się więcej


Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne tworzą ważny trzon oferty firmy Energaja skierowanej zarówno do inwestorów indywidualnych jak i firm. Świadczymy profesjonalne usługi obejmujące doradztwo, sprzedaż i montaż. Jeżeli tylko rozważcie Państwo montaż tego rodzaju rozwiązania nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących informacji, jednocześni w rzetelny sposób odpowiadając na wszelkie mogące się nasunąć pytania. Dysponujemy ogromną wiedzą oraz zaangażowaniem, co bezpośrednio przekłada się na budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Zawsze staramy się wskazać korzystne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Instalacje fotowoltaiczne niewątpliwie są zaliczane do jednej najbardziej przyjaznych środowisku technologii wytwarzającej energię elektryczną.

W procesie pozyskiwania energii elektrycznej przez systemy ogniw słonecznych nie pojawiają się jakiekolwiek zanieczyszczenia emitowane do środowiska naturalnego w postaci szkodliwych gazów, odpadów czy hałasu. Istotnym argumentem jest również fakt, że instalacje fotowoltaiczne są niezwykle wydajne i zdecydowanie wpływają na obniżenie wydatków ponoszonych na energię. Znakomita jakość cechująca instalacje fotowoltaiczne decyduje również o niezawodnej eksploatacji. Montaż może zostać przeprowadzony zarówno na dachach prostych jak i skośnych oraz w dachach. Skuteczność działania tego rodzaju instalacji z całą pewnością docenią osoby dla których ekologia i troska o środowisko naturalne nie pozostają obojętne. Zapraszamy do współpracy, niezbędne dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu.

Formularz kontaktowy
  • Imię*:
  • Nazwisko*:
  • E-mail*:
  • Telefon:
  • Wiadomość*:

NetSoftware
Energaja.pl - korespondencja: 01-170 Warszawa | ul. Włościańska 15 lok.19 siedziba 05-270 Marki | Piłsudskiego 50 | tel. 22 771 28 92
2014 © Wszelkie prawa zastrzeżone